fbpx

Tüdrukute õhtu korraldamine on sõpradele tihti suureks väljakutseks. Olles korraldanud mitmeid tüdrukuteõhtuid, siis teame, kui ajamahukas sellise õhtu korraldamine võib olla.

Oleme loonud spetsiaalse tüdrukute õhtu paketi, et sõbrannad, kes korraldavad meeldejäävat õhtut, saaksid sellest ka rõõmu tunda. Meie pakett sisaldab kõiki lauanõusid ning dekoratsioone, et saaksite lihtsalt ja mugavalt kaunistada peolaua ning dekoreerida peokoha.

Pakett sisaldab:

70,15 Lisa korvi

* Pakett on mõeldud 15-le inimesele. Kui on tulemas rohkem inimesi, siis loetelus on nõud lingitavad ehk viivad Teid konkreetse toote juurde, mida võimalik lisaks ostukorvi lisada. Kõik renditavad tooted leiate SIIT
* Nõud (Vastavalt paketile kasutatakse erinevaid nõusid, kas nisu õlekõrrest või
bambusest. Mõlemad materjalid on korduvkasutatavad ning
keskkonnasõbralikud). Kui soovite oma paketti teist värvi nõusid, siis palun saatke meile sellekohane e-mail info@peobox.ee aadressile. Värvivalikuga saate tutvuda SIIN. 
* Temaatilised kaunistused – Vastavalt paketile mõeldud erinevad temaatikat
rõhuvad kaunistused laual.

* Pakume lisateenustena õhupalle ja nende täitmist heeliumiga, õhupallivanikut, bännereid ja koogitoppereid. Lisaks pakume teenusena ka paketi ülespanekut. Tutvuge lähemalt meie lisateenustega SIIN

* Peobox jätab endale võimaluse dekoratsioone ja lauanõusid uuendada/vahetada, kuid olulises osas vastab pilt tegelikkusele.

X