fbpx
Kes me oleme

Kes me oleme

TERE!

Meie oleme Kristiine ja Geili. Emad, kes saavad inspiratsiooni oma lastest.

Aga alustame algusest. Meie idee hakkas idanema laste 1.sünnipäeva korraldades. Kuna meie laste vanusevahe on vaid 5 päeva, siis oli omavahel hea nõu pidada korralduspunktides ning ka jagada mõningaid kulusid. Nägime juba varakult, et oleme paljudes asjades sarnased ning pöörame mõlemad palju tähelepanu detailidele ja kaunistustele. Ühesõnaga me võtsime oma laste sünnipäevade korraldamise väga tõsiselt ja suurejooneliselt ette. Mitme kuulisest planeerimisest ja asjade kokkuostmisest tingituna leidsime ka ühise vingumisallika ehk kurtsime üksteisele, kui ajakulukas on kõiki peotarbeid otsida ja tellida, kui kulukas see kõik kokku on, kui palju prügi see kõik kokku tekitas ning kui palju asju jäi pärast meile koju kastidesse, millega hetkel enam midagi teha pole. Ja sealsamas mõtlesime üheskoos nagu ühest suust, et kui tore oleks, kui saaks rentida kõik vajalikud peotarbed ja kaunistused ning kui mugav need oleks lihtsalt hiljem tagastada ja sellega mitte enam edasi tegeleda ja nuputada, kuhu kõike panna.

Algas pöörane peotarvete otsimine ja koostööpartnerite leidmine. Nägime mitemid kuid vaeva, et leida sobivad partnerid, kellelt saame korralikud tooted ja mis kõige tähtsam – keskkonna -ja lapsesõbralikud nõud.

Käisime ka Pariisis messil, kust saime nii palju uusi ideid ja mõtteid, kuidas midagi paremaks muuta, kuidas olla lapsevanematele suureks abiks pidude korraldamisel, kuidas olla keskkonnasäästlikum ning kuidas tekitada vähem prügi.

Ja nii tekkiski PEOBOX, mis pakub temaatilisi pakette nii lastele kui täiskasvanutele. Meie teemavalik on lai ning pidevalt muutumises ehk käime edasi messidel ning toome Eestisse uusi ja mujal populaarseid teemasid. Hetkel on meie sünnipäevade teemavalikud järgmised teemad: Esimene roosa sünnipäev, esimene sinine sünnipäev, merineitsi laguun, nunnu ükssarvik, jäätisepidu, ahoi meremees, roosa flamingo, aloha, kollane mesimumm, tubli ehitaja, vahvad sõõrikud, väike dinosaurus, väikemees vunts, piraadid, jalgpallifänn, panda ja laama.

Lastele pakume ka lasteaia ja koolilõpetamise pakette ning täiesti uus pakett Eestis on pidzaamapidu!

Täiskasvanutele pakume samuti sünnipäevade pakette aga ka teisi populaarseid pakette nagu beebipidu, tüdrukuteõhtu ja Ameerikas väga populaarne Kihluspidu pakett.

Leave a Reply