fbpx

Sära, glamuuri ja maitsekust täis aastavahetus!

2022. aasta tõmbab vaikselt otsi kokku ning ka Peobox kavatseb maha pidada korraliku peo, et uuel aastal uue hooga jätkata. Aastavahetuse pidustuste peale tuleks mõelda juba praegu, et vana aasta saaks ära saadetud glamuurselt ja eriliselt! Dekoratsioonidega toome igal peol selle sära välja!

Jagame teiega mõningaid ideid, kuidas oma aastavahetuse pidustused muuta säravamaks ja erilisemaks, et ruumi astudes kõigil silmad särama lööks.

Ilmselgelt on kaunistuste valimisel märksõnaks sära. Seega toome välja asjad, mis selle märksõna väärilisuse uhkusega on ära teeninud. Ruumi kaunistamiseks on väga palju erinevaid võimalusi. Aasta viimasel päeval tuleks võtta viimast, seega mida rohkem seda uhkem.

Aastavahetuse värvideks on samuti kujunenud kuldne, hõbedane või must (vähesemal määral) ning mis värvil oleks veel rohkem sära kui kuldsel või hõbedasel. Muidugi on peoboxis võimalus lisada erinevaid toone juurde, leiame kaunistusi kindlasti igale maitsele.

Riputatavad kaunistused

Laua kohale, fotoseinale, välisukse ette ja igalepoole mujale. Riputatavaid kaunistuse saab panna tõesti igalepoole kuhu hing ihaldab. Enamjaolt kasutatakse aastavahetuseks kindlasti kaunistuselemendiks tähekesi, kuna märksõnaks on ju siiski SÄRA! Mis veel ilusamini särab kui täheke taevas. Peoboxil on pakkuda väga palju erinavaid tähekese riputisi. 3D tähekesed mustad, hõbedased või kuldsed, dekoratiivsed riputatavad tähekesed samuti hõbedased, kuldsed või lausa punased!

Lisaks tähtedele on meil palju veel erinevaid tutikuid, riputisi ning rosette, mis annavad peole kindlasti seda sära ainult juurde! Rosette on meil kodulehel olemas kõikides erinevates värvides, musti, valgeid, roosasi, siniseid, kuldseid ja palju valikut veel.

Et inimesed ikka kindlasti aru saaksid, kuhu peole või istumisele on nad tulnud, on meil olemas erinevaid valikuid temaatika välja toomiseks. Temaatika rõhutamiseks on meie epoes valik happy new year bännereid.

Ideed fotoseina kaunistamiseks

Nüüd kui terve elamine on imelisi säravaid kaunistusi, tutikuid ja riputisi täis ehitud peaks jätma ühe nurga vabaks aastavahetuse piltide jaoks. Kes meist viimasel aasta päeval siis üles ei löö ja hunnik pilte ei tee, selleks aga oleks tarvis ühte ägedat seina, kus ees sellel imelisel õhtul särada.

Kõige effektiivsemaks fotoseina dekoratsiooniks soovitaks me pallikaart, see lihtsalt on nii effektne, et peale pallikaare poleks praktiliselt enam midagi vaja sinna riputada aga nagu eelnevalt mainitud siis mida rohkem seda uhkem, seega pallikaare sisse saab edukalt riputada endale sobivas toonis fooliumkardina, mis annab fotonurgale selle õige sära!

Fooliumkardin must Õhupallikaar 5m

Fotoseina juures aitavad temaatikat rõhutada fooliumpallid. Valikus on erinevaid lateks kui ka fooliumpalle, mida fotoseinal pallikaare külge panna või lihtsalt pallikesi, mida pildistamisel näpu vahele haarata. Sest on ikka aastavahetus ja seda õhtut on meil aastas ainult korra, miks mitte seda temaatikaga ka välja tuua!

Tähekese kujuline fooliumist õhupall happy new year Must ümmargune happy new year fooliumist õhupall

Pokaalikujuline fooliumist õhupall cheersPudelikujuline fooliumpall Happy New Year

Kõige olulisem asi, mida me aastavahetusel ära saadame on selle aasta numbrid! Et inimesi juba varakult uue aasta numbriga tutvustada on olemas suured numbripallid, millest kohe kindlasti ei saa mööda vaadata. Numbreid on meil samuti olemas igas soovitud toonis.

Fooliumist õhupall number 2 valge Fooliumist õhupall number 3 hõbedane

Peopakett õhupallikaar õhupallivanik

Glamuur oma koju

Meie juures saab tellida ka kogu komplekti nõude ning kaunistustega enda mõnusaks glamuurseks aastavahetuse peoks. Komplekt sisaldab pokaale, kandikuid, vaagnaid, kaunistusi, kardinaid jms. Meie paneme kogu paketi kokku ning lisaks saab tellida ka kõrvale ilusa pallikaare.

Glamuuripaketti saab valida jällegi omale sobivas toonis. Pane ainult kirja enda lemmik värv ning meie aitame dekoratsioonide leidmise ja sinu lemmikvärvi välja toomisega!

Sära ja pauk

Toetudes sõnale sära on meil ideaalne lahendus päriselt midagi särama panna ning, mis oleks selleks parem asi kui säraküünlad! Meie poes on olemas erinevas suuruses säraküünlaid. Südamekujulisi, 40cm või lausa 90cm küünlaid!

Kombeks on aastavahetus ära saata pauguga, selleks puhuks pakume konfetikahureid, kust pauk tuleb mõnud ja adrenaliini lööb korraks ülesse küll ja rõõmu on ka palju!

Südamekujulised säraküünlad Konfetikahur kuldne 60cm

Aastavahetuse laud

Kui elamine on kaunistatud, riputised ripuvad, pallikaar on üleval ja suured numbrid paistavad kaugelt silma siis viimaseks on jäänud katta ära laud.

Jällegi, kui on soovi temaatikat rõhutada siis selleks puhuks pakume ka lauale taldrikuid, topse ning salvrätikuid. Kui soov on soetada natukene tagasihoidlikumaid nõusid, mis ei rõhuta enam nii palju temaatikat on meil valikus mustad, valged, kuldsed, hõbedased või kuldsedroosad nõud.

Kui ühekordsed nõud ei ole variant siis alati saab meie juurest omale nõud ka rentida! Väga mugav võimalus, kui kapis näiteks külalistele ühesuguseid nõusid lihtsalt ei jagu ja neid seisma osta pole samuti mõtet.

Rendinõud leiab kõik siit

Salvrätikud “Happy New Year” valged Joogitopsid mustad

Joogitopsid happy new year Taldrikud mustad tähtedega

Laua saab glamuursemaks muuta tähekesekujuliste konfettidega, imelihtne viis, kuidas lauale pidulik ilme saavutada. Puisa konfetid lauale ja laud ongi saauvutanud oma sära!

Roosakas kuldsed konfetid

Pakume erinavaid lahendusi igaühe maitse järgi, valikuid on erinevaid, kui see temaatika kõnetas või sooviks natukene midagi teistsugust siis võta meiega ühendust: info@peobox.ee või telli mugavalt läbi meie e-poe 

Ära unusta, et Peobox rendib erinevaid kaunistusi ning peopakette.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

X