fbpx

Tähista lasteaia lõpetamist suurejooneliselt ja värviliselt. Parim viis selleks on vahvad teemapeod ja rohkete õhupallidega!

Õhupallidega on võimalik muuta lastele pidu ka personaalsemaks nimeliste õhupallidega, mille iga laps saab endaga koju kaasa võtta. Samuti ka kaunistada peokoht vahva ja värvilise õhupallikaarega.
Lisaks saab ka näiteks suure 1m läbimõõduga pallile kirjutada tekste nagu HÜVASTI LASTEAED!, mille saavad lapsed üheskoos õhku lasta ja viimase lehvituse teha.
Laia valiku õhupalle leiate meie e-poest.

Pidu peab olema meeldejääv ja igale lapsele meelepärane, mistõttu on vahva korraldada lastele temaatiline pidu, mis jääb alatiseks meelde. Meil on pakkuda vahvaid teemasid nagu dinosaurus, panda, safari, laama, mesimumm, piraadid, sõõrikupidu, jäätisepidu, piraadipidu, merepidu, kosmosepidu jne. Rohkem infot teemade kohta leiad sünnipäevade lehe alt, mida saab kasutada ka temaapidudeks SIIT

Valikuid on palju ja kui miski eelnevatest variantidest meeldis, siis kirjuta meile. Või kui teil on oma mõtted ja soovid, siis püüame neid kindlasti ellu viia. Selleks kirjuta meile info@peobox.ee