fbpx

See on pidu perele ja sõpradele, et tähistada suurt sündmust – KIHLUMIST!  Eestis veel mitte nii populaarne, kuid Ameerikas näiteks vägagi suurelt tähistatav elusündmus. See on suurepärane võimalus tähistada seda imelist sündmust ja jagada oma rõõmu kallite inimestega. Ilma suure vaevata aitame Sul kaunistada Sinu peolaua ning peokoha!

Meie pakett sisaldab kõiki lauanõusid ning dekoratsioone, et saaksite lihtsalt ja mugavalt kaunistada peolaua ning dekoreerida peokoha.

Pakett sisaldab:

* Pakett on mõeldud 15-le inimesele. Kui on tulemas rohkem inimesi, siis loetelus on nõud lingitavad ehk viivad Teid konkreetse toote juurde, mida võimalik lisaks ostukorvi lisada. Kõik renditavad tooted leiate SIIT
* Nõud (Vastavalt paketile kasutatakse bambusest nõusid, mis on korduvkasutatavad ning
keskkonnasõbralikud). Kui soovite oma paketti teist värvi nõusid, siis palun saatke meile sellekohane e-mail info@peobox.ee aadressile. Värvivalikuga saate tutvuda SIIN. 
* Temaatilised kaunistused – Vastavalt paketile mõeldud erinevad temaatikat rõhuvad kaunistused laual.

* Pakume lisateenustena õhupalle ja nende täitmist heeliumiga, õhupallivanikut, bännereid ja koogitoppereid. Lisaks pakume teenusena ka paketi ülespanekut. Tutvuge lähemalt meie lisateenustega SIIN

* Peobox jätab endale võimaluse dekoratsioone ja lauanõusid uuendada/vahetada, kuid olulises osas vastab pilt tegelikkusele.

X