fbpx

Babyshower ehk beebipidu, on südamlik pidu lapseootel emale, et tähistada tema rasedust ning peagi saabuvat beebit. See on pidu, kus peo keskmeks on kõik ema ja lapsega seonduv. Tihtipeale korraldavad lapseootel naisele peo tema sõbrannad üllatusena. Pidu kaunistatakse tihtipeale vastavalt beebisoo värvidele, mõeldakse välja erinevaid mänge ning laud kaetakse kergete suupistete ning maitsvate magustoitudega.

Teeme valimine

Beebipidu korraldatakse naise raseduse ajal, kuid pigem umbes 6. – 9. raseduskuul. Selleks ajaks on juba teada, kas tulemas on tüdruk, poiss või mitmikud. Kui on oodata poissi, siis pidu kaunistatakse helesinistes toonides, kui tüdruku – heleroosa toonides.

Kingitused

Lisaks beebipeo korraldamisele on tava ka kingituste toomine lapseootel emale. Kingitused võiksid olla seotud lapsega, kuid kindlasti on vahva teha ka kingitus emale.

Mängud

Beebipeo korraldamisel tuleb kindlasti mõelda ka ühistele tegevustele ja mängudele, mis teevad ürituse rõõmsamaks ja elavamaks. Peoboxil on selleks ürituseks valmistatud vahvad mängud, mis sobivad kõigile peoliikmetele.

X